/Files/images/vchitel/Яковлeва_Н.Б..jpgЯковлєва Надія Богданівна працює на посаді вчителя географії та біології комунального закладу „Навчально-виховне об'єднання природничо-економіко-правовий ліцей - спеціалізована школа І-Ш ступенів № 8 - позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області". Надія Богданівна — висококваліфікований спеціаліст, досконало володіє методикою викладання предмета; наставник для молодих колег. У педагогічній діяльності творчо впроваджує та пропагує ідеї Василя Сухомлинського.

Виступає організатором проведення конференцій, семінарів, педагогічних читань, присвячених творчості Василя Олександровича. Результатом науково-методичної роботи вчителя є розробка навчального посібника «Проведення уроків узагальнення та контролю знань учнів з географії», матеріали якого надруковані у фаховій газеті видавництва «Основа», 2005 рік. Учитель охоче ділиться досвідом роботи з педагогами міста та області. Надія Богданівна проводить відкриті уроки та семінари для слухачів курсів обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, є членом журі обласного конкурсу «Учитель року».

Висока результативність навчання є закономірним наслідком послідовної науково-методичної роботи вчителя. Вихованці Яковлєвої Надії Богданівни стають щорічно призерами міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад.

Протягом 2008-2013 років було підготовлено 42 призери міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад із біології, географії та економіки. Її учень 11-го класу Римаренко Олег у 2008 році став абсолютним переможцем Всеукраїнської олімпіади з біології, у 2009 році посів І місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології і став лауреатом стипендії Президента України, у 2010 році зайняв ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології. Учень 11 класу Марков Денис у 2010 році зайняв ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з економіки. Маючи фундаментальну підготовку з предмета, учні Яковлєвої Надії Богданівни показують високий рівень навчальних досягнень. За рейтингом шкіл області за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з економіки учні комунального закладу вибороли перше місце.

Надія Богданівна стала переможцем міського та обласного етапу конкурсу «Учитель року» в номінації «Учитель географії».

За сумлінну працю та вагомий внесок у навчання та виховання молоді, високу професійну майстерність Яковлєва Надія Богданівна нагороджена: Грамотою управління освіти Кіровоградської міської ради (1986), Почесною грамотою освіти і науки Кіровоградського облдержадміністрації (1988), Почесною грамота Міністерства освіти України (1992), знаком „Відмінник освіти України" (2000), Грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету (2006), лауреат міської премії імені Василя Сухомлинського (2007), присвоєно почесне звання України «Заслужений вчитель України» (2010).

Кiлькiсть переглядiв: 1183