/Files/images/vchitel/Пахоливецкая.jpgПахолівецька Марцеліна Володимирівна працює 40 років у галузі освіти, з них 20 років, - методистом, директором центру методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Кіровоградської міської ради. Розробила інструментарій щодо вивчення особистості педагога та результативності його роботи. Створила особистісно-розвивальну модель роботи з педагогічними кадрами відповідно до рівнів сформованості дидактичних умінь. Завдяки її керівництву склалася цілісна система методичної роботи з педагогічними працівниками навчальних закладів міста. Марцеліна Володимирівна забезпечила психолого-педагогічний супровід кожного міського методичного заходу. Як результат – центр методичної служби став переможцем обласного етапу та визнаний кращим в Україні за напрямком діяльності “Організація пошукових досліджень в галузі розробки та впровадження нових освітніх технологій” у Всеукраїнському огляді-конкурсі діяльності методичних кабінетів. Узагальнений досвід роботи центру методичної та соціально-психологічної служби з проблеми: “Сучасні підходи до організації методичної роботи як засіб розвитку та саморозвитку особистості педагогічних працівників” став складовою частиною Методичного вісника управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації № 39, 2004 року. Досвід роботи Пахолівецької Марцеліни Володимирівни, як керівника центру методичної та соціально-психологічної служби, з проблеми: «Управління розвитком творчого потенціалу педагога» схвалено Вченою радою Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.

У своїй роботі велику увагу Марцеліна Володимирівна приділяє розвитку обдарувань учнів – майбутнього України. Зокрема, брала участь у створенні навчальних закладів нового типу та їх методичному забезпеченні. За сприянням Марцеліни Володимирівни здійснювалася апробація підручників нового покоління. Постійно бере активну участь в обласних заходах: виступає з доповідями, проводить семінари-практикуми, майстер-класи для завідуючих районних (міських) методичних кабінетів. Під її керівництвом узагальнено досвіди педагогів міста по впровадженню в практику педагогічних ідей В.О.Сухомлинського. Підсумком цієї роботи стало видання 57 друкованих посібників. Створює умови для впровадження освітніх проектів та програм в навчальних закладах міста, зокрема, “Росток”, “Intel®Навчання для майбутнього”, “Сто відсотків”, “Розвиток критичного мислення школярів”, “Міжнародна освітня та ресурсна мережа”.

За сумлінну роботу Пахолівецька Марцеліна Володимирівна нагороджена знаком “Відмінник освіти України” (1992), Почесною грамотою управління освіти Кіровоградської обласної державної адміністрації (1997), Почесною грамотою Міністерства освіти України (2001), Почесною грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету (2003), Почесним званням “Заслужений вчитель України” (2006), нагрудним знаком “За заслуги” ІІ ступеня (2009). Відповідно до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 28 липня 2004 року № 1185 фото Пахолівецької Марцеліни Володимирівни було розміщено на міській дошці пошани. В 2012 році стала лауреатом обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського.

Кiлькiсть переглядiв: 1343