/Files/images/vchitel/Шеєленкова_1.jpgШлєєнкова Тетяна Миколаївна працює в комунальному закладі «Навчально-виховне об»єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 –центр дитячої та юнацької творчості «Оберіг» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області з 2006 року. Це педагог гуманістичної спрямованості, який формує культурні цінності в суспільстві, сприяє збагаченню його духовної спадщини. Учитель повністю присвячує себе дітям, вкладаючи в них всі свої знання та розвиваючи творчі здібності.

Тетяна Миколаївна ретельно підходить до вибору засобів оптимізації навчальної діяльності оптимізації навчальної діяльності учнів, на своїх уроках сприяє формуванню в учнів умінь аналізувати та інтерпретувати твори мистецтва, аргументовано висловлювати власні оцінні судження. Учитель творчо використовує елементи передового педагогічного досвіду, гармонійно поєднує їх із власним досвідом для реалізації сучасних освітніх підходів. Зокрема, орієнтиром у її діяльності є педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського.

Шлєєнкова Т.М. у 2012 році – член авторської групи по підготовці до конкурсу рукописів-підручників для 1-го та 5-го класів за новими програмами, посібника «Альбом з образотворчого мистецтва для учнів 1 класу». У 2012-2013 н.р. – член авторської групи по підготовці альбомів з образотворчого мистецтва «Абетка образотворчого мистецтва». Матеріали з досвіду роботи Шлєєнкової Т.М. розміщені в посібнику «Ціннісне ставлення до культури. 5-8 класи», який вийшов друком у видавництві «Перше Вересня» (2012 р.). Конспекти уроків Шлєєнкової Т.М. з теми «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках образотворчого мистецтва» надруковано в науково-методичному журналі «Мистецтво та освіта», №№ 2, 3, 2012 р., журналі «Мистецтво в школі» № 4, 2013 р.

Високий професіоналізм педагога підтверджений результативністю його роботи. Учні Тетяни Миколаївни – учасники та переможці конкурсів дитячої творчості, що проходять в місті, області, Україні. Протягом п’яти років вони посідають призові місця у міському конкурсі дитячої творчості «Степові джерела». Зокрема, у 2009-2010 навчальному році її учні стали призерами міського фестивалю дитячої творчості «Степові джерела» в номінації «Колаж», отримали диплом ІІ ступеня за участь у конкурсі «Знай і люби свій край», стали лауреатами заочного та учасниками І-го очного туру Міжнародного конкурсу «Витоки культури» у м. Києві.

У 2010-2011 навчальному році вихованці гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Палітра творчості» стали переможцями у міському конкурсі дитячої творчості «Степові джерела» в номінації «Солоне тісто», лауреатами в номінаціях «Розпис по тканині» та «Писанка».

У 2012-2013 навчальному році вихованці педагога стали першими в міському фестивалі дитячої творчості «Степові джерела» в номінації «Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво» у жанрі «Виріб із природного матеріалу», перемогли в міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край» в номінаціях: «Батік», «Солоне тісто», «Писанкарство», «Аплікація з тканини».

За вагомий внесок у навчання та виховання молоді, сумлінну працю та високу професійну майстерність Шлєєнкова Тетяна Миколаївна нагороджена: Грамотою управління освіти Кіровоградської міської ради (2007), Грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету (2010), Почесною грамотою освіти і науки Кіровоградського облдержадміністрації (2010), Дипломом центрального оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (2011), присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України» (2011).

Кiлькiсть переглядiв: 1199