/Files/images/vchitel/Ануфрієв.jpgАнуфрієв Віктор Семенович після закінчення Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О.С.Пушкіна розпочав свою трудову діяльність з 1984 року учителем історії і суспільствознавства середньої школи № 34 міста Кіровограда. З 1990 року по 2005 рік був директором неповної середньої школи № 26 м. Кіровограда. З 2005 року працює директором загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34, де і працює на даний час.

За час роботи виявив себе творчою особистістю, здібним організатором, талановитим педагогом, справжнім майстром своєї справи. Завдяки вмілому керівництву та якісному підбору педагогічних кадрів, Віктор Семенович створив колектив однодумців, який проводить цілеспрямовану роботу над розвитком творчої, обдарованої особистості.

В своїй роботі велику увагу приділяє всебічному розвитку особистості кожного учня, покращенню матеріально-технічної бази навчального закладу. Завдяки зусиллям Віктора Семеновича протягом останніх років заклад відремонтовано та оснащено сучасним обладнанням та меблями. Заклад комп’ютеризовано.

Під керівництвом Ануфрієва Віктора Семеновича в навчальному закладі створено умови для розвитку творчих здібностей та здійснюється особистісно-орієнтований підхід до дітей, працюють студії за інтересами: хореографічна, англійської мови, театральна, зображувальної діяльності. Така організаційна робота сприяє розвитку особистості дитини, забезпечує якісне навчання в закладі.

Першочерговим завданням для себе Віктор Семенович вважає збереження життя та здоров’я кожного вихованця, тому в закладі на високому рівні організовано роботу з охорони праці та безпеки життєдіяльності учнів. Вимогливий до себе, до колег по роботі, дисциплінований, з високим почуттям обов’язку. Користується високим авторитетом серед учнів та батьківської громадськості.

За вагомий внесок у навчання та виховання молоді, сумлінну працю та високу професійну майстерність Ануфрієв Віктор Семенович нагороджений: Почесною грамотою освіти Кіровоградської обласної державної адміністрації (1998), Почесною грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету (2000), нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (2000), Грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету (2001), Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради (2003), Відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги» ІІ ступеня (2005), присвоєно почесне звання України «Заслужений працівник освіти України» (2009), Грамотою Кіровоградського обласного німецького культурного центру «Розвиток» (2012), Подякою управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської обласної державної адміністрації (2012), Подякою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету (2013).

Кiлькiсть переглядiв: 1600