/Files/images/vchitel/Лозовий.jpgЛозовий Володимир Павлович розпочав свою педагогічну діяльність після закінчення Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О.С.Пушкіна в 1977 році вчителем фізики середньої школи № 5 ім. Т.Шевченка, з 1985 року по 1993 рік обіймав посаду заступника директора з навчально-виховної роботи даного закладу.

З 1993 року Лозовий Володимир Павлович обіймає посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області. Він згуртував творчо працюючий колектив однодумців, виробив системний підхід до розв’язання освітніх завдань.

Завдяки творчій та наполегливій праці Лозового В.П. навчальний заклад є базою для проведення педагогічної практики слухачів курсів з української мови та математики обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського та студенти Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Своїми творчими здобутками Володимир Павлович охоче ділиться з колегами. Має багатий педагогічний досвід, високу професійну майстерність, займається проблемами розвитку освіти міста й області, проявляє принциповість, наполегливість у відстоюванні інтересів освітньої галузі. Практичним підтвердженням діяльності школи є стабільні успіхи учнів у міських, регіональних та Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін.

За ініціативи Лозового В.П. у 2004 році на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області з учнів шкіл міста Кіровограда був створений спортивний клас. Протягом цих років за сприяння Володимира Павловича футбольна команда спортивного класу росла і виборювала призові місця у місті та області.

Одним із останніх досягнень футбольної шкільної команди – зайняте ІІІ місце у Національному Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012 в м. Донецьку на регіональному спортивному комплексі «Донбас Арена».

Володимир Павлович завжди приймає виваженні рішення. Постійно працює над підвищенням свого фахового рівня. У роботі не рахується з особистим часом. Користується заслуженою повагою та авторитетом серед учнів, батьків, педагогічного колективу та громадськості міста.

За високу професійну майстерність, сумлінну працю, вагомий внесок у навчанні та вихованні молоді, організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в навчальному закладі та особливий внесок у розвиток учнівського спорту в Україні Лозовий Володимир Павлович нагороджений: нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (1993 рік), Подякою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету (2003 рік), Грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету (2008 рік), Подякою управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації (2001, 2005 роки), Почесною грамотою управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації (2002, 2004 роки), Подячним дипломом Президента Ліги українських меценатів (2005 рік), Дипломом Міністерства освіти і науки України (2007 рік), Почесною відзнакою комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Подякою Національного Олімпійського комітету України (2009), Відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги» ІІ ступеня (2010 рік).

У 1988 році Лозовому В.П. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель-методист». В 2012 році присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Кiлькiсть переглядiв: 1282