/Files/images/vchitel/Пархоменко.jpg Пархоменко Людмила Василівна – вчитель початкових класів комунального закладу „Навчально-виховне об’єднання „Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступеня „Гармонія” – гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання „Контакт” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (працювала в закладі до 2009 р.). За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, впровадження сучасних принципів навчання і виховання молоді на кращих традиціях української педагогіки, ідеях В.Сухомлинського присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України» (2009).

Основним кредом життя Людмили Василівни є виховання національної свідомості, любові до свого народу, бажання працювати задля розвитку держави.

Людмила Василівна – досвідчений педагог, який у процесі професійної діяльності конструктивно використовує новітні методики, педагогічні технології, вміло трансформуючи їх, у власну педагогічну діяльність.

Людмилі Василівні притаманне неординарне, творче ставлення до будь-якої справи. ЇЇ уроки урізноманітненні формами та методами роботи з дітьми. Учні Пархоменко Л.В. неодноразово ставали переможцями шкільних та міських олімпіад, мають високий рівень підготовки. Однією з основних проблем, в умовах стрімкого зростання, інформаційного потоку є оптимальна його організація, чому сприяє застосування алгоритмів, що дає можливість заощаджувати час і, звільняючи мислення від непродуктивної діяльності, сприяти розвитку його потенціалу. Результатом роботи над застосуванням алгоритмів є випуск методичних рекомендацій для педагогічної спільноти міста та області, що має назву «Алгоритмічний підхід при формуванні обчислювальних навичок і навчанні розв’язування задач».

Людмила Василівна активно пропагує передовий педагогічний досвід, охоче ділиться набутим з колегами не лише по школі, а й у масштабах міста, області. Вона проводить відкриті уроки для слухачів комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Висококваліфікований педагог, майстер своєї справи, у роботі не рахується з особистим часом. Користується заслуженою повагою та авторитетом серед учнів, батьків, педагогів.

Кiлькiсть переглядiв: 1212