/Files/images/vchitel/Кожухар.jpg Кожухар Микола Васильович,

заступник директора з навчально-методичної роботи, вчитель фізики комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області». Впродовж багатьох років активно співпрацює в творчих групах вчителів фізики міста та області по роботі з обдарованими дітьми. Свою любов до предмета вчитель уміло передає дітям. Випускники педагога продовжують успішно навчатися у вищих навчальних закладах України та Європи. Практичним підтвердженням результативності діяльності педагога є стабільні успіхи його учнів. За останні 10 років більше 60 учнів стали призерами II та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з фізики, 2 учні були учасниками IV етапу Всеукраїнських олімпіад з фізики. Завдячуючи високому рівню знань з фізики учні Миколи Васильовича неодноразово ставали переможцями ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу захисту творчих робіт МАН України (базова дисципліна – фізика). Впродовж багатьох років випускники вчителя успішно складають ЗНО з фізики.

Має багатий педагогічний досвід, високу професійну майстерність, займається проблемами розвитку освіти міста й області, проявляє принциповість, наполегливість у відстоюванні інтересів освітньої галузі.

За період роботи на посаді заступника директора з навчально-методичної роботи та вчителя фізики Микола Васильович зробив вагомий внесок у розвиток освіти шляхом впровадження сучасних принципів навчання і виховання молоді, інноваційних технологій, спрямованих на розвиток творчої особистості та роботу з обдарованими дітьми. Завжди приймає виваженні рішення. Постійно працює над підвищенням свого фахового рівня. У роботі не рахується з особистим часом. Користується заслуженою повагою та авторитетом серед учнів, батьків, педагогічного колективу та громадськості міста.

За сумлінну працю та вагомий внесок у навчання та виховання молоді, високу професійну майстерність Кожухар Микола Васильович нагороджений: Почесною грамотою управління освіти Кіровоградської обласної державної адміністрації (1996), грамотою управління освіти Кіровоградського міськвиконкому (1998), грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету (1999), Почесною грамотою Міністерства освіти України (2000, 2008), Почесною грамотою управління освіти Кіровоградської обласної державної адміністрації (2008), знаком «Відмінник освіти України» (2008), присвоєно почесне звання України «Заслужений вчитель України» (2015).

Кiлькiсть переглядiв: 1461