/Files/images/vchitel/Діброва.jpgДіброва Світлана Венедиктівна очолює колектив дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 72 «Гномик» комбінованого типу з дня введення його в експлуатацію 30 вересня 1987 року. Впродовж 25 років функціонування під керівництвом Діброви С.В. в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 72 «Гномик» комбінованого типу створена система роботи по підготовці дитини до школи, до суспільного життя в комплексі з високим рівнем фізичної підготовки дитини, укріплення її здоров’я через співпрацю з дитячо-юнацькими спортивними школами.

В 1999 році до Педагогічного музею України (місто Київ) було направлено матеріали дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 72 «Гномик» комбінованого типу, які було представлено на виставці «Дитина відкриває світ» впродовж квітня-вересня 1999 року.

Діброва С.В. перша серед керівників дошкільними навчальними закладами міста Кіровограда перевела садочок на нову форму господарювання – самостійний баланс з 1998 року, що дало позитивні результати по створенню та удосконаленню матеріальної бази та залученню до роботи з дітьми вузьких спеціалістів. Декілька років поспіль Світлана Венедиктівна очолювала методичне об’єднання завідувачів дошкільних навчальних закладів міста Кіровограда, в цей же період входила до складу творчої групи працівників дошкільної сфери при обласному управлінні освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Колектив закладу під керівництвом Діброви С.В. переміг в обласному конкурсі «Дорослі – за майбутнє дітей дошкільного віку» (2001 рік, 2006 рік).

В 2003 році колектив став переможцем Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю. В квітні 2007 року колектив став переможцем в обласному огляді-конкурсі, та посів почесне II місце у Всеукраїнському огляді - конкурсі на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність Діброва Світлана Венедиктівна нагороджена: нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (1995), Почесною грамотою управління освіти Кіровоградської обласної державної адміністрації (1999), Почесною грамотою Міністерства освіти України (2001, 2006), Почесною грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету (2003, 2008), Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради (2004), Відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги» II ступеня (2006), почесним званням «Заслужений працівник освіти України» (2007), Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України Комітету з фізичного виховання та спорту (2007), Подякою управління освіти Кіровоградської міської ради (2011), Відзнакою «За заслуги» І ступеня виконавчого комітету Кіровоградської міської ради (2012).

Кiлькiсть переглядiв: 1415