• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • 28 СЕРПНЯ 2023 РОКУ ВІДБУЛАСЯ УРОЧИСТА ЧАСТИНА СЕРПНЕВИХ ЗУСТРІЧЕЙ-2023 «УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. ВЧИТИСЯ, ЩОБ ПЕРЕМАГАТИ»

28 СЕРПНЯ 2023 РОКУ ВІДБУЛАСЯ УРОЧИСТА ЧАСТИНА СЕРПНЕВИХ ЗУСТРІЧЕЙ-2023 «УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. ВЧИТИСЯ, ЩОБ ПЕРЕМАГАТИ»

2023-08-28

/Files/images/serp_1.jpg

На захід були запрошені начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Павлович Райкович, керівництво міста Кропивницького, керівники шкіл, вчителі, учні, представники ЗМІ.

На початку присутні гості стали учасниками локацій: «Мінна безпека»; «Пожежна безпека»; «Домедична допомога»; «Кар’єрний розвиток»; «Робототехніка»; «МРЦ»; «Захист України»; «Білінгвальна освіта»; «Профільна школа»; «STEM». Також увазі запрошених було представлено виставку «Бібліофреш» «Підручники 6 клас НУШ».

Особливим моментом заходу стала церемонія вручення почесних відзнак кропивницьким школярам і освітянам обласного центру. Сертифікати на отримання грошових винагород отримали учні-переможці ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Талановитим педагогам були вручені Сертифікати на встановлення щомісячної доплати в розмірі 50 відсотків від посадового окладу за підготовку переможців IV етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України та Сертифікати на грошову винагороду в розмірі 4000 грн. за підготовку учнів, які продемонстрували на Національному мультипредметному тесті найвищий результат - 200 балів.

Один з пріоритетів влади є - створення сучасного освітнього простору, щоб діти постійно розвивали свій потенціал і поглиблювали знання. З цією метою закладам освіти міста вручено Сертифікати на отримання інтерактивного освітнього програмного забезпечення MoozaBook, обладнання для лінгафонного кабінету, для викладання предметів природничої, математичної, громадянської та історичної освітніх галузей.

Підсумком роботи освітянської галузі у 2022/2023 навчальному році став перегляд учасниками заходу відеофільму «Освіта Кропивницького».

Захід проведено з урахуванням дотримання заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

/Files/images/serp_2.jpg

/Files/images/serp_3.jpg

/Files/images/serp_4.jpg

/Files/images/serp_5.jpg

/Files/images/serp_6.jpg

/Files/images/serp_7.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 178