Гордість міста: освіта на 200 балів

2023-07-03

/Files/images/zno/200_balniki/зображення_viber_2023-07-04_08-19-53-586.jpg

Цей навчальний рік, як і попередній, став ще одним випробуванням для освітян, особливо для випускників 11-х класів та їх педагогів.

Попри велику кількість тривог, вимкнення електроенергії та стрес діти продовжували навчатися.Незважаючи на труднощі, наші учні впевнено довели свою витримку та незламність на освітньому фронті, продемонстрували високий рівень знань.

23 випускники міста Кропивницького показали високий результат, набравши 200 балівпри складанні Національного мультипредметного тесту.

Серед них Поступайло Анна, учениця ліцею імені Тараса Шевченка отримала 200 балів з усіх трьох предметів (українська мова, математика, біологія), Стецик Максим, учень ліцею природничих наук - з двох (українська мова, математика), 21 учень - з одного.

Загалом маємо 26 сертифікатів. 10 учнів склали тест з найкращими результатами з англійської мови, 8 - з математики, 6 - з української мови, 1 - з історії України, 1 - з біології.

Це вкотре підтверджує, що не існує перешкод для того, хто хоче здобувати знання.

Водночас не варто забувати, що такі рекорди - це успіх, який став можливим завдяки спільним зусиллям учнів, батьків та педагогів.

Ми щиро вітаємо всіх за високі результати, працьовитість та силу духу.

Дякуємо батькам та педагогам за віру в наших учнів і талант відшукати в цей важкий час вагомі та влучні слова задля мотивації і підтримки.

Бажаємо нашим випускникам вступу до омріяних закладів освіти, успіхів, нових яскравих перемог і реалізації найсміливіших задумів! З таким розумним і наполегливим поколінням ми обов’язково Переможемо!

Кiлькiсть переглядiв: 133