• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Участь освітян міста у програмі «Цифрові інструменти Google для освіти»

Участь освітян міста у програмі «Цифрові інструменти Google для освіти»

2023-05-15

/Files/images/novini/123.png

Одним з важливих завдань сучасної освіти є інтеграція технологій в освітній процес. Вони дозволяють вчителям та учням легко співпрацювати, ділитися матеріалами та інформацією. Це зручно і для традиційної освіти, і для дистанційного навчання, особливо з урахуванням поточної ситуації в країні та світі в цілому.

Для розширення можливостей використання цифрових інструментів і підвищення ефективності освітнього процесу, протягом 2022/2023 навчального року, Міністерством освіти і науки України, у партнерстві з Google Україна, запроваджено програму «Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти».

Проєкт реалізується за допомогою масштабного онлайн-навчання педагогічних працівників щодо використання електронних засобів у професійній діяльності. Отримані навики дозволяють педагогам ефективно використовувати Google інструменти в своїй роботі, проводити онлайн-уроки, спільно працювати над проєктами, створювати та зберігати навчальні матеріали, відстежувати та оцінювати академічні досягнення учнів.

Взагалі, інструменти Google є одними з найпопулярніших у сфері використання технологій в освітньому процесі. Вони мають широку функціональність, яка може допомогти у здійсненні організаційних та адміністративних задач, значно полегшити навчання, сприяти ефективному використанню часу учителів та учнів.

Від початку реалізації проєкту, 62 % педагогічних працівників міста Кропивницького пройшли навчання базового, та більш складних, рівнів програми. Майже 60 % закладів освіти отримали спеціальний статус «Заклад освіти - учасник програми Google for Education», який свідчить, що більше половини членів педагогічного колективу успішно закінчили курс програми та отримали відповідний документ. Окрім того, кілька педагогів склали іспит та отримали сертифікати тренерів Google - фахівців, які здійснюють підтримку та консультування, проводять навчання щодо використання цих інструментів.

Загалом, програма «Цифрові інструменти Google для освіти» допомагає педагогам пристосуватись до вимог сучасної освіти, це важливий крок у підвищення рівня цифрової грамотності та удосконалення процесу навчання.

Кiлькiсть переглядiв: 133