«Обери професію своєї мрії»

2022-11-21

/Files/images/novini/професія.jpg

Шановні здобувачі освіти! З метою сприяння свідомому вибору здобувачів освіти професії своєї мрії та реалізації своїх здібностей, в Україні започатковано та впроваджується Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії».

У межах Проєкту проводиться комплекс комунікаційних заходів: профорієнтаційне тестування та консультування, створення мультимедійних інформаційних курсів у міжнародному форматі SCORM щодо сучасного ринку праці та актуальних професій, онлайн-екскурсії до найкращих українських компаній та організацій тощо.

Усі вищезазначені послуги є безоплатними, які розташовані на єдиному ресурсі онлайн www.hryoutest.in.ua. Окрім того, на платформі здобувачі освіти можуть пройти онлайн-тестування.

Ресурс доступу: http://hryoutest.in.ua/courses/diznaysya-pro-trendi.

Тестування здобувачів освіти сприяє формуванню компетентності у виборі професії як системи базових характеристик потрібних для успішного планування, коригування та реалізації перспектив власного професійного розвитку. За підсумком онлайн-тестування здобувачі освіти отримають інформацію про: схильності та задатки до того чи іншого виду професійної діяльності; характерологічні особливості; характеристику особистісних якостей і особливостей поведінки; наявну адаптованість до соціально затребуваних видів професійної діяльності; ступінь розвитку здібностей; типи інтелекту в розрізі їх придатності до напрямів професійної діяльності; відповідність вимог різних професій до стресостійкості та індивідуальних рис особистості; когнітивні особливості особистості; психологічно обґрунтовані способи професійно застосувати наявні креативні здібності; тощо. За результатами тестування здобувачу освіти буде надано список професій з коментарями та дорожня карта, що допоможуть визначити індивідуальну траєкторію навчання.

Також учням пропонується пройти профорієнтаційне консультування з урахуванням результатів тестування та отримати сертифікат.

Кiлькiсть переглядiв: 143