• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Серпнева нарада педагогів міста Кропивницького

Серпнева нарада педагогів міста Кропивницького

2022-08-30

/Files/images/serpneva/2022/30.08.22.jpg

30 серпня 2022 року в музичній школі №1 ім. Г.Нейгауза відбулась традиційна серпнева нарада педагогів. Цьогоріч педагогічна нарадапроведена як форум «Кропивницький: освітні реалії – курс на життя». В заході взяли участь більше 140 освітян та запрошених.

/Files/images/serpneva/2022/30.08.22_1.jpg

Перед початком форуму гостей на майданчику зустрічав ансамбль народних інструментів музичної школи №1, працювала фотозона, проходила презентація підручників та модульних програм для 5 класу та проводився майстер-клас щодо виготовлення патріотичного браслету «Разом до перемоги».

Основним питанням даного заходу залишається підготовка закладів освіти міста Кропивницького до 2022/2023 навчального року в умовах воєнного стану, заходи безпеки під час планування й організації роботи закладів.

/Files/images/serpneva/2022/30.08.22_3.jpg З початком нового навчального року щиро привітали начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович, який побажав успішного нового навчального року у нелегкий для всієї країни час як для дітей нашого міста так і для дітей із числа внутрішньо переміщених, виконання всіх планів та задумів, а педагогам – добрих, талановитих учнів, дружнього колективу та злагодженої роботи. Слова подяки звучали на адресу директорів закладів дошкільної освіти, які стали волонтерами та прихистили в своїх закладах тисячі переселенців.

/Files/images/serpneva/2022/30.08.22_2.jpg

В урочистій обстановці Андрій Павлович вручив сертифікати на отримання грошової винагороди директорам закладів освіти за самовіддану працю, сумлінне виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у створення сприятливих умов для проживання внутрішньо-переміщених осіб.

/Files/images/serpneva/2022/30.08.22_4.jpg

/Files/images/serpneva/2022/30.08.22_5.jpg

Начальник управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко висловила вдячність педагогічній спільноті громади за самовіддану працю у найважчий час для нашої країни. Вона наголосила, що з метою гідного вшанування воїнів-земляків з ініціативи управління освіти Кропивницької міської ради створений проєкт «Віртуальний меморіал пам’яті героїв-кропивничан, які віддали свої життя за свободу та незалежність України».

/Files/images/serpneva/2022/30.08.22_6.jpg

Гордо вітали на заході Заслуженого вчителя України, офіцера, воїна, що з перших днів війни пішов боронити рідну землю, вчителя предмета «Захист України» комунального закладу №16 Сергія Савенка.

/Files/images/serpneva/2022/1.jpg

Гордістю кожної школи та міста є учні, які показують високі результати в навчанні. Цьогоріч 63 учнів показали найвищий результат і отримали 200 балів на національному мультимедійному тесті. Сертифікати за підготовку найбільшої кількості учнів, які продемонстрували на національному мультимедійному тесті найвищий результат – 200 балів Лариса Давидівна вручила директорам закладів середньої освіти та педагогам шкіл міста за підготовку учнів, які продемонстрували найвищий результат – 200 балів.

Упродовж літа в організації безпеки освітніх закладів чимало допомагали фахівці управління ДСНС, управління національної поліції та Держпроспоживслужби, які нагадали алгоритми дій для учасників освітнього процесу в разі надзвичайних ситуацій та ознайомили з новими проєктами щодо безпеки в закладах освіти.

Свої вітання освітянам дарували вихованці Народного художнього колективу України хореографічного ансамблю «Світанок».

/Files/images/serpneva/2022/30.08.22_7.jpg

/Files/images/serpneva/2022/2.jpg

/Files/images/serpneva/2022/3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 491