• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Освітній бенчмаркінг «Освітянський досвід: від методиста до консультанта»

Освітній бенчмаркінг «Освітянський досвід: від методиста до консультанта»

2021-08-18

/Files/images/serpneva/2021/18.08.21-4.jpg

За підтримки Кропивницької міської ради та управління освіти, 18 серпня 2021 року, на базі гімназії № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, в рамках освітянської декади «Незалежність - 30. Освіта Кропивницького: від минулого до сьогодення», комунальною установою «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького проведено освітній бенчмаркінг «Освітянський досвід: від методиста до консультанта».

До участі в заході були запрошені почесні гості: працівники методичної служби різних років, заступники директорів закладів освіти міста Кропивницького, працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Учасники заходу мали можливість долучитися до флешбеку «Кроки розвитку та вдосконалення педагогічної майстерності» під час якого, Марцеліна Пахолівецька, директор ЦМСПС, ознайомила присутніх з історією становлення та розвитку методичної служби міста Кропивницького.

Оксана Стрюкова, директор КУ МЦПРПП, представила гостям презентаційний меседж «Точка відліку: від ідеї до партнерської взаємодії», в якому висвітлила основні вектори діяльності Центру, пріоритетні цілі та завдання на найближчий час.

Також, під час групової роботи учасники бенчмаркінгу обговорили важливі питання створення якісного освітнього середовища та розробили модель сучасної школи для успішного учня.

/Files/images/serpneva/2021/18.08.21.jpg

/Files/images/serpneva/2021/18.08.21-3.jpg

/Files/images/serpneva/2021/18.08.21-5.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 235

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.