• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Фінал VI міського бізнес-турніру "Стратегія фірми"

Фінал VI міського бізнес-турніру "Стратегія фірми"

2020-12-18

/Files/images/стратегія фірми 2020.jpg

За ініціативи начальника управління освіти Міської ради міста Кропивницького Лариси Костенко та генерального директора компанії інтелектуальних технологій «КІНТ» Віталія Паздрія вже шостий рік поспіль проводиться міський бізнес-турнір «Стратегія фірми».

VІ міський бізнес-турнір «Стратегія фірми. Корпоратив-2020», для учнів шкіл, гімназій, ліцеїв – «Учнівська ліга», для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти – «Ліга профтехів», для вчителів, викладачів, методистів, працівників закладів освіти - «Ліга наставників», в місті Кропивницькому є інтерактивним онлайн-змаганням з управління тренінговими компаніями в середовищі комп’ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+, яка моделює структуру виробничого підприємства та вітчизняної економіки.

З 575 учасників бізнес турніру у фінал вийшли 48.

Онлайн-нагородження переможців провели на платформі Zoom.

Перше місце в «Учнівській лізі» здобув Олександр Луценко учень Завадівської гімназії, друге і третє – учні школи – НВО №19 Юрій Грицун та Роман Грибанов.

У «Лізі профтехів» найкращою стала Наталія Шевченко, що навчається у Кропивницькому коледжі економіки та права. Друге місце зайняла Єлизавета Солоднікова з державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі».

На третій сходинці – Матвій Печорін (учень центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського).

Вчитель ЗОШ №4 Ігор Котов став лідером у «Лізі наставників». На другому місці – вчитель НВО №16 Олександр Задорожний, на третьому – Юрій Безкоровайний, що викладає у гімназії імені Олени Журливої.

Переможці отримали цінні призи– фітнес-браслети, зовнішні акумулятори, навушники та портативну акустику.

Найкращих визначили і в конкурсах, які є частиною турніру.

У конкурсі-імпреза «Професія майбутнього» для учнів 1-6-х класів перемогли учні НВО № 32 Данило Костенко, а у конкурсі-флешмобі «Професія майбутнього» для учнів 7-11-х класів – Сергій Матвієнко.

Кiлькiсть переглядiв: 480

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.