• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Практичне освітнє середовище на допомогу вихователю

Практичне освітнє середовище на допомогу вихователю

2020-12-02

/Files/images/novini/2017_novini_/trenng/02.12.20.jpg

02 грудня 2020 року для вихователів закладів дошкільної освіти Кропивницького проведено онлайн-засідання педагогічної майстерні – «Коло ідей»: «Практичне освітнє середовище на допомогу вихователю». До заходу долучились 94 педагоги.

Наталя Бабіч, консультант комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького окреслила основні аспекти модернізації освітнього середовища закладу дошкільної освіти в їх відповідності до потреб суспільства та зосередила увагу учасників на умовах, завданнях, вимогах, принципах організації сучасного практичного освітнього середовища, задля того, щоб дитина почувалася в ньому впевнено, захищено і при цьому мала умови для розвитку особистості. Учасники отримали рекомендації та настанови щодо особливостей організації практичного освітнього середовища, яке може мати різний рівень стимуляції, що впливає на поведінку та діяльність дітей.

Під час практичного блоку - «дебрифінгу думок» педагоги дошкільних закладів № 43, 72 активно та колегіально формували ідею понять - «Хто такий вихователь?», «Хто така дитина?» через призму моделювання середовища дошкільного закладу, а місію педагога та роль вихователя в розвивальному середовищі вдало визначили педагоги ДНЗ № 69.

Педагоги ДНЗ № 37, 42, 61 успішно виконали завдання «практичного інтенсиву» та змоделювали розвивальний простір для вихованців груп різного віку.

Віра Грінченко (ДНЗ № 52) та Ірина Драч (ДНЗ № 72) дали волю професійній ініціативі та фаховим знанням під час конструктивного марафону досягнень - «А як у вас..?». Віртуальний презентаційний меседж від дошкільного закладу № 19 «Дзвіночок» забезпечив оглядову екскурсію, дав можливість учасникам познайомитись із створеними в закладі дієвим, комфортним освітнім простором для діяльності для дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 193

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.