• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • «Освіта Кропивницького в умовах реформування»

«Освіта Кропивницького в умовах реформування»

2020-02-27

27 лютого на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Мрія» відбувся практикум в рамках проекту «ПУЛЬС» на тему: «Освіта Кропивницького в умовах реформування».

У практикумі «Освіта Кропивницького в умовах реформування» взяли участь директори закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького та Кропивницького району.

Вступним словом відкрила засідання практикуму виконавчий директор КРВ АМУ Ільюшкіна В.Г., яка представила учасників та розповіла про проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Продовжив роботу практикуму модератор Костенко Лариса Давидівна, яка звернула увагу на пріоритетні завдання реформування сфери освіти в Україні, новації у законодавстві та особливості надання освітніх послуг в умовах реформування. Лариса Давидівна ознайомила учасників з можливостями та перспективами розвитку початкової освіти в місті Кропивницькому.

Під час заходу відбулися майстер – класи: інтегрована гра «Квадрат» по методиці програми «На крилах успіху» вчитель Назаренко Лариса Макарівна (НВО «Вікторія – П»); фрагмент уроку по методиці програми «Інтелект України» вчитель Гончаренко Галина Миколаївна (НВК № 26).; презентація результатів роботи за проектом «Пани та панянки» поетика (дівчатка) вчитель Романенко Вікторія Семенівна (НВО «Мрія»), логіка (хлопчики) логіка (хлопчики), вчитель Гашпоренко Тетяна Валеріївна (НВО «Мрія»).

Кiлькiсть переглядiв: 161

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.