Контроль за організацією харчування

2019-04-04

/Files/images/46_h/2.jpg

04 квітня 2019 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Дзюба відвідала навчально-виховний комплекс „Кіровоградський колегіум – спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області та спеціальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 46 "Краплинка" з метою контролю за організацією харчування в закладах дошкільної освіти.

Наталія Євгеніївна проаналізувала меню, оглянула харчоблоки, ознайомилася з процесом приготування їжі, перевірила якість продуктів та спостерігала за сніданком у вихованців садочків.

Усі продукти в заклади дошкільної освіти надходять з документами, що підтверджують їх якість. Вся продукція та продовольча сировина на харчоблоках зберігається у відповідності з санітарно-гігієнічними вимогами, дотримуються вимоги до товарного сусідства при зберіганні продуктів харчування та технологія приготування їжі.

/Files/images/46_h/3.jpg

Дитяче меню, розроблене спеціалістом управління освіти Іриною Сидоренко, збалансоване, калорійне та якісне, включає страви з риби, м’яса, овочів та фруктів, молочних та круп’яних продуктів. Оскільки у ЗДО № 46 «Краплинка» виховуються дошкільнята, які мають порушення зору, то їх раціон відповідно містить чимало страв з молочних продуктів, та цілющої моркви, так необхідної для синтезу вітаміну А і корисної для зміцнення зору.

Наталія Дзюба поспілкувався з хлопчиками та дівчатками, які ласували сніданком. На питання, чи подобається їм їжа у дитячому садочку, вони відповіли ствердно. Правильно організоване, поживне, багате на вітаміни харчування – добрий засіб зміцнення організму дитини.

/Files/images/46_h/4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 167

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.