"Яскраві зірочки Кропивницького"

2019-02-27

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/17.jpg
27 лютого 2019 року на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 31 «Берізка» розпочав роботу фестиваль дитячої творчості «Яскраві зірочки Кропивницького» серед вихованців закладів дошкільної освіти міста Кропивницького у номінації „Яскраві фарби”.

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/25.jpg

Юні художники не перестають дивувати ти захоплювати. Вражала техніка виконання, рівень роботи та задуми юних митців.

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/9.jpg

У конкурсі взяли участь 42 вихованці від 35 закладів дошкільної освіти міста.

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/24.jpg

Переможцями стали:
Гран-прі в номінації «Яскраві фарби» - Марія Кагірова, творча робота – натюрморт «Іриси» (ДНЗ № 1 «Барвінок»).

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/27.jpg

У номінації «Малюнок»:
- ІІ місце - Олександра Максимович, творча робота «Зимовий настрій» (ДНЗ № 15);

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/19.jpg

- ІІІ місце – Кирило Куренков, творча робота «Мої шедеври - комікси» (ДНЗ № 28).

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/11.jpg

У номінації «Живопис»:
- І – місце – Марія Воєводін, творча робота «Маленький принц» (ДНЗ № 23);

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/53050680_824731001230514_181467032590483456_n.jpg

- ІІ – місце – Дмитро Шрамчевський, творча робота «Мрії кота» (ДНЗ № 72); Іван Гура, творча робота «Мрії про далекі острови» (ДНЗ № 74);

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/5.jpg

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/4.jpg

- ІІІ – місце – Черемисіна Валерія, творча робота «Портрет тітоньки Сови» (ДНЗ № 46).
У номінації «Нетрадиційні техніки»:
І місце – Загадаєва Єва, творча робота «Мрійниця» (ДНЗ № 70);


/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/7.jpg

ІІ місце – Софія Бондаренко, творча робота «Березовий гай» (ДНЗ № 3), Бабаліч Ілля, творча робота «Яскраве сонечко встає…» (ДНЗ № 69);

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/13.jpg

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/6.jpg

ІІІ місце – Кукушкіна Маргарита, творча робота «Барви осені» (ДНЗ № 37), Харибін Роман, творча робота «Чарівна квітка».

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/23.jpg

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/15.jpg

У номінації «Декор»:
ІІ місце – Трофімова Меланія, творча робота «Подарунок для мами» (ДНЗ № 29), Терентьєва Єва, творча робота «Барвиста палітра» (ДНЗ №60).

/Files/images/zrochki_19/yaskrav_farbi/52820249_824732561230358_8109308815066791936_n.jpg

Організатори конкурсу дякують дітям та їх педагогам за участь у конкурсі.
Вітаємо усіх призерів!
Кiлькiсть переглядiв: 278

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.