Дистанційне навчання для учнів 1-11 класів

З метою проведення якісного дистанційного навчання учнів 1-11 класів в період з 06 по 24 квітня 2020 року,вчителями міста Кропивницького розроблено курс «Дистанційне навчання для учнів 1-11 класів», який розрахований на педагогів, батьків та учнів. Всі матеріали курсу доступні для перегляду та скачування.

1. Зайти на курс «Дистанційне навчання для учнів 1-11 класів» за посиланням: https://padlet.com/ok03061968/navchannyonlain

2. Обрати категорію, натиснути.

3. Обрати необхідний предмет та натиснути.

4. Обрати необхідний клас. Для перегляду всіх розробок, обраного класу, необхідно прокрутити коліщатком комп’ютерної миші.

5. Для перегляду конкретного дистанційного уроку навести вказівником миші та натиснути.

6. Для експорту віртуальної дошки Padlet з обраною розробкою достатньо скопіювати адресу та вставити в необхідному місці.

Сподіваємося, що матеріали курсу стануть у нагоді педагогам та допоможуть провести якісно дистанційне навчання, а для учнів процес засвоєння нових знань стане полегшеним та цікавим!

Лист Міністерства освіти і науки від 23 березня 2020 року № 1/9-173 "Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину"

Кiлькiсть переглядiв: 706